animace načítání webové stránky

Investiční skupinu Premiot Group založil podnikatel Ondrej Spodniak spolu se svou manželkou Janou. Po téměř čtyřletém pobytu na Srí Lance, kde podnikali v oblasti hotelového developmentu, se vrátili zpět do Česka se společnou vizí. Tou bylo vybudovat investiční skupinu, která se věnuje výhradně prémiovým nemovitostem a investorům nabízí možnost podílet se na svých projektech. Postupem času se však portfolio společnosti rozrostlo a dnes ji charakterizuje řada dalších aktivit. Přesto si zachovala firemní kulturu malého rodinného podniku.

Premiot Group se kromě developmentu realitních projektů zabývá investicemi do většinové majetkové účasti ve středních a velkých podnicích. Svou strategii staví na konzervativním přístupu se zaměřením na typovou, časovou i geografickou diverzifikaci, aby tak zajistila dlouhodobý a stabilní růst svého portfolia.

NÁŠ TÝM

Za dobu existence skupiny Premiot se k jejím zakladatelům přidala řada odborníků, kteří se ve svých oborech pohybují i desítky let. Dnes má společnost 120 kmenových zaměstnanců a rozšířila své působení i za hranice Česka. Kromě Prahy má své zastoupení v Bratislavě, Budapešti, Londýně a od roku 2020 také v Athénách.

NÁŠ TÝM - PRAHA

Tým Premiot: Ondrej Spodniak Tým Premiot: Ondrej Spodniak

Ondrej Spodniak

Předseda představentsva Premiot Group

NÁŠ TÝM - LONDÝN

NÁŠ TÝM - ATHÉNY